Hakkımızda

Big Bakliyat hakkında...

Big Bakliyat daima İNOVASYONBAŞARIKALİTE odaklı çalışır

Big Bakliyat, bir Özbekistan kuruluşu olan Brand Investment Group firmasına bağlı olarak, firmanın Türkiye’deki tarımsal faaliyetlerine yön vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Şirket Mersin’de Brand Investment Group Türkiye bünyesinde Baharat ve Bakliyat üretimi yapmaktadır. Big Bakliyat, “Tarladan Sofraya” mottosuyla çıktığı bu yolda diğer üretici firmalara göre her zaman bir adım öndedir. Neden mi? Çünkü Big Bakliyat Özbekistan’daki arazilerinde, en kaliteli tohumlarla başlattığı üretimini, Türkiye’de en yenilikçi ve teknolojik imkanlar doğrultusunda sürdürmektedir. Big Bakliyat, tıpkı bağlı olduğu Brand Investment Group ve şirketleri gibi, tarım, lojistik, teknoloji, ihracat ve finans gibi tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde çözümleyerek en kaliteli ürünü en cazip fiyat garantisi ile Türkiye’de yer alan Şok, Migros, A-101, Carrefour gibi marketlerin raflarına ve bunun yanı sıra dünya ülkelerine de ihrac etmektedir.

MİSYONUMUZ

Türkiye – Özbekistan ilişkilerine katkı sağlamayı başlıca misyonumuz olarak görmekteyiz. Bu anlamda Özbekistan’ın verimli topraklarında elde ettiğimiz eşsiz kalitedeki ürünleri Türkiye’de işleyerek en kaliteli ürünü en doğru yöntemlerle Dünya sofralarına sunmayı misyonumuz olarak belirledik.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Dünya ülkelerine eşsiz kalitedeki ürünlerimizi kendi imkanlarımız dahilinde, uygun kalite standartları çerçevesinde sunmaktır. Bu ürünlerin eşsiz sağlık, kalite ve özelliklerde olması önceliğimizdir.
0
+
Memnun Müşteri
0
Yıllık Sektör Tecrübesi
%
0
Verimlilik ve Kalite